Vyzkoušejte novinku - 15ti minutová peelingová pedikúra rybičkami Garra Rufa

Vybrat jiné město
85 Vaše cena
51 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 175 Kč
Ušetříte: 90 Kč
Koupeno 6x
Nabídka ukončena

Vyzkoušejte novinku - 15ti minutová peelingová pedikúra rybičkami Garra Rufa

Základní informace o slevě

Ošetřující koupel rybkami Garra Rufa

Dopřejte svým nožkám zaslouženou péči a dokonalý relax

 • lázeň v délce 15 minut
 • prevence a léčba kožních onemocnění
 • nožky budete mít krásně jemné a hladké
 • ozdravíte svoji pokožku nohou
 • Jemná masáž rybičkami je velmi příjemná, působí relaxačně, regeneračně na pokožku vašeho těla
 • je zároveň i masáží chodidel a pedikúrou
 • vlastní ručník s sebou, nebo je možné za 5 Kč zakoupit jednorázový ručník přímo v salonu

Není vhodné pro pacienty užívající léky a masti na bázi kortikoidů a  hormonálních léků vyjma antikoncepce. Pokud jste užívali antibiotika, je možné kúru podstoupit po 14-ti dnech.

Podmínky slevy:

 • počet voucherů na 1 osobu není omezen
 • platnost voucherů  do 31.3.2013
 • při rezervaci uvádějte prosím číslo voucheru
 • rezervace 2týdny  před koncem platnosti voucheru 

Kde slevu uplatnit? 

STEP STUDIO

tř.V.Klementa 1223, Mladá Boleslav

1.patro obch.dům Máj

rezervace 
- 739 42 00 28


Doplňující informace o slevě

Zázračné rybičky

K ČEMU SLOUŽÍ

Obtěžuje Vás lupénka, akné, bradavice či jiná houbovitá kožní onemocnění a léky nepomáhají? Vyzkoušejte zcela novou, přírodní a velmi účinnou metodu terapie prostřednictvím rybiček Garra Rufa.

 

GARRA RUFA

Kaprovité rybičky Garra Rufa rodu Cyprinidae /Cyprinion macrostomus/, pocházející z termálních pramenů v tureckém Anatolu poblíž města Kangal, dokáží přežívat ve vodě teplé až 36°C. Teplé prameny odedávna lákaly ke koupelím a místní obyvatelé si povšimli blahodárného vlivu koupelí na různé kožní neduhy včetně lupénky.

LÉČENÍ?

Značný podíl na léčivých účincích byl přisuzován právě rybám Garra Rufa, které údajně vylučují z tlamiček sekret s hojivými účinky. Protože toto jejich extrémní životní prostředí je charakteristické výrazným nedostatkem vhodné potravy, tak zřejmě i z tohoto důvodu si ryby našly jako zdroj doplňku potravy odumřelou lidskou kůži. Tyto poznatky posléze stály na počátku založení pověstných horských lázní na léčbu kožních chorob.

OPRAVDU KOUŠOU?

Rybky Garra rufa bezbolestně obrušují kůži a zbavují ji nadbytečných a odumřelých kožních buněk. Zcela instinktivně vyhledávají místa, kde je kůže nejvíce. Odstraněním nadbytečných, zrohovatělých a nefunkčních buněk rybky zabraňují vzniků kožní infekce. Ta je příčinou kožních onemocnění a následného viditelného poškození kůže.

LÉČIVÉ ENZYMY

Ústní dutina tohoto druhu ryb navíc obsahuje enzym ditranol. Jemně kyselý výměšek je během obrušování kůže vypouštěn přímo do malých ranek, které během netradičního peelingu vznikají. Ranky jsou tak okamžitě dezinfikovány. Enzymy zároveň podporují hojení a obnovení epidermis vrchní vrstvy kůže. Rybky tedy z kůže odstraňují to, co vyvolává zhoršení kožní nemoci, a zároveň přispívají k procesu hojení.

 

NEMUSÍTE DO CIZINY

Donedávna lidé tento způsob přírodní kosmetiky či způsob léčení museli navštěvovat v zahraniční, nyní tuto službu nabízí již několik center v české republice. Tato forma služby využívá aktivitu ryb, a to jako součást péče s cílem relaxace nebo s cílem využít aktivity ryb jako přírodní formy peelingu kůže. Garra Rufa se živí odumřelými buňkami kůže, a tím pomáhají k její regeneraci. Rybí terapie dosáhla ve světě značné obliby, v oblasti kosmetiky. Rozšířená je zejména rybí pedikúra a manikúra.

 

Není vhodné pro pacienty užívající léky a masti na bázi kortikoidů a  hormonálních léků vyjma antikoncepce. Pokud jste užívali antibiotika, je možné kúru podstoupit po 14-ti dnech.