Vyberte si relaxační 50ti minutovou masáž

Vybrat jiné město
285 Vaše cena
52 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 590 Kč
Ušetříte: 305 Kč
Koupeno 0x
Nabídka ukončena

Vyberte si relaxační 50ti minutovou masáž

Základní informace o slevě

Krásný dárek! 

Relaxační masáž  záda a šíje dle vlastního výběru.

 

- medová

- čokoládová

- lávové kameny 

celková doba procedury 50min.

 

Kde nás najdete?

STUDIO STEP

Pod Koštofránkem 245, Jičín

Otevírací doba: dle objednávek!

rezervace 
- 734 707 486


podmínky uplatnění slevy: 
Platnost nabídky  do 30.11.2014
Rezervace nejpozději 15.11.2014

Maximální množství poukazů NENÍ omezeno
Počet poukazů na osobu NENÍ omezen
Poukaz je přenosný - není vázán na jméno!

Doplňující informace o slevě

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ 

Exkluzivní čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvonujících a určitě nejsmyslnějších masáží. Je perlou mezi masážemi a zkrášlujícimi procedurami.
Je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Déle obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (edorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi.
Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

MEDOVÁ MASÁŽ
Silně detoxikační a revitalizační masáž. Využívá účinky léčivých a čistících látek obsažených v medu a speciální techniku hmatů. Odstraňuje únavu a vyčerpání, stimuluje činnost celého organismu. Po masáži, je cítit velmi příjemné zahřátí kůže a osvěžení těla i mysli. Med zjemní vaši kůži a bude blahodárně působit na vaše duševní rozpoložení.
 
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
Příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně a do hloubky. Vaše tělo okamžitě oprostí od bolavých, zatuhlých svalů a navodí pocit harmonieNabízíme Vám příjemné prostředí a individuální přístup s maximální péčí o každého klienta. Přijďte si vychutnat úžasnou masáž, po které se Vám nebude chtít odejít.