Platnost voucherů

Vybrat jiné město

Platnost voucherů

Informace k voucherům

 

1) nesdělujte nikomu unikátní kód /číslo/ Vašeho voucheru. Službu lze využít na pouze na základě toho čísla a pokud jej sdělíte další osobě, může se stát, že službu využije tzv."za Vás bez Vás" a Slevnam nezodpovídá za tyto problémy. Slevnam Vám zasílá Váš voucher pouze jednou a pouze na email uvedený v objednávce. Nepskytuje čísla voucherům jiným osobám..

2) pokud voucher omylem z mailu smažete, zavolejte nám nebo napište, uveďte variabilní symbol a název akce a my Vám jej zašleme znovu! Žádný strach !

3)Prosíme dodržujte PLATNOST voucherů uváděných u akce a na voucherech. Slevnam nezodpovídá za případné problémy s nedodržením objednacích lhůt. Firmy inzerující na Slevnamu samy zodpovídají za podmínky akce a jejich dodržení.

4) Pokud se objednáte a nedostavíte se bez předešlé omluvy na službu, počítejte s tím, že firma má nárok nechat Váš voucher propadnout. Uvědomte si,že Vám inzerenti nabízejí exklusivní služby za minimální ceny a jediné co od Vás kromě Vaší spokojenosti chtějí, je dostavit se nebo omluvit včas.

 

Děkujeme.