Permanentka na 5 návštěv přístrojové lymfatické masáže po 45 minutách! Vše v centru Prahy v ul.Rytířská! Možnost další slevy a to na skořicový zábal ze 110,-ti na pouhých 50,- při předložení voucheru!

Vybrat jiné město
525 Vaše cena
74 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 2 000 Kč
Ušetříte: 1 475 Kč
Koupeno 7x
Nabídka ukončena

Permanentka na 5 návštěv přístrojové lymfatické masáže po 45 minutách! Vše v centru Prahy v ul.Rytířská! Možnost další slevy a to na skořicový zábal ze 110,-ti na pouhých 50,- při předložení voucheru!

Základní informace o slevě

 

Rozhýbejte lymfatický systém a skoncujte s celulitidou, únavou, otoky.

Přístrojová LYMFATICKÁ masáž (45min.)

Permanentka na 5 vstupů!!!

Původní cena 2000,-

Nyní 525,-!!!

V centru Prahy !!!!

 

Doplňující informace o slevě

CO:

Permanentní karta na 5 návštěv přístrojové lymfatické masáže v centru Prahy

Masáž trvá 45 minut.

 

BONUS:

Po předložení voucheru si na místě můžete zakoupit také skořicový zábal zlevněný ze 110 ti na pouhých 50,- Kč.

 

KDE:

Studio STEP

Rytířská 4+6

Praha 1

 

KONTAKT:

Tel.číslo 731 156 964


www.studiostep1.cz

 

VOUCHER:

Platí do 30.9. 2011

Objednávky do 15.9.2011

Sleva se aktivuje po 3 nezávisle na sobě objedaných voucherech.

Počet voucherů k zakoupení je neomezený.

 

 

Přijímáme poukázky

UNIŠEK, SODEXO a ACCORD SERVICES


 

 

INFO:

 

PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Přístroj pečuje o dolní polovinu těla !!!

Stálé stresy,více sezení a málo pohybu, nadměrná váha, nepravidelná strava, to vše představuje velkou zátěž organismu. Následkem je malé prokrvení nohou, hýždí, břicha a paží. Nahromadění odpadních látek v tkáních, které způsobí změnu tkáně, kůže a podkoží. Zvyšuje se pak počet tukových buněk, vnikají otoky nohou, paží, také křečové žíly, dochází i k oslabení vlásečnic. Přístroj pracuje podle zásad ruční lymfodrenáže. Výsledkem je odvod zplodin metabolismu, které přestanou dráždit tkáně .Tak se zabrání vzniku další celulitidy a vzniku křečových žil.Dále prokrvení celé dolní části trupu, redukce tělesného objemu na lýtkách, stehnech, bocích, břiše a pažích. Počištění kůže zevnitř, redukce stresu, uvolnění svalových křečí, celková relaxace při únavě. Detoxikace těla.

Masáž je velmi příjemná. Postupující tlaková vlna uvolní městnání v krevních i lymfatických cévách .Aktivuje tak cévní a lymfatický systém. Po masáži jsou nohy lehoučké a dobře prokrvené bez otoků. Při ošetření celulitidy provádíme masáž v kombinaci se zábalem. Účinné látky se lépe vstřebávají do pokožky a kůže je pak jemná a vypnutá .

Při masáži se střídá normální tlak a podtlak. Individuelně se nastaví vhodný tlak, podtlak a časový interval. Při podtlaku nastává příliv okysličené krve, při tlakové vlně se žíly stáhnou a odkysličená krev se odvádí do trupu. Dolní končetiny se zbavují nadbytečné tekutiny, která s sebou odvede i další zplodiny metabolismu. To vše probíhá velmi šetrně , ale přitom intenzivně.

Účinky

Lymfatická drenáž, odvod zplodin metabolismu, zmírnění celulitidy, prevence křečových žil, prevence proti trombóze, prokrvení dolních, a horních končetin, terapie bércových vředů, odstranění únavy, otoků končetin, při regeneraci a rehabilitaci sportovců, osob po fyzické i duševní námaze, k relaxaci a regeneraci, snížení tělesné váhy.


Podporuje lymfatický a žilní systém. Prevence křečových žil a otoků. Odstraňuje pocit tzv. těžkých nohou. Vhodný při rehabilitaci sportovců a pracovníků s vysokým zatížením dolních končetin. Skvělý jako pomocník po porodu na zpevnění břišní stěny.

Přístroj je možné doplnit zábaly na podporu formování postavy.

Jak se budete při aplikaci cítit?

Ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete a po masáži se budete cítit odpočatí s novým přílivem energie. Jak dlouho masáž trvá? 45 minut.

Je třeba mít s sebou oblečení, ve kterém budete do přístroje zabaleni (např. elastické kalhoty a čisté bavlněné ponožky, nebo bavlněné punčochové kalhoty, triko s dlouhým rukávem – BAVLNĚNÉ PYŽÁMKO).

Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.