Otázky a odpovědi

Vybrat jiné město

Otázky a odpovědi

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co je to portál Slevnam.cz?

Portál Slevnam.cz je místo, kde si ,za neuvěřitelné "kolektivní ceny" můžete nakoupit poukázky na wellness aktivity, kadeřnické či kosmetické služby, jídlo, zážitky. To vše rychle a bezpečně přes internet a za neuvěřitelné ceny.

 

Jak ji mohu získat slevu z dnešní nabídky?

Klikněte na „KOUPIT" dříve, než nabídka časově vyprší, což uvidíte ihned pod nabídkou v odpočtu hodin, které zbývají do konce. Ve chvíli, kdy o nabídku projeví zájem minimální stanovený počet zájemců, pošleme Vám výzvu k zaplacení a po přijetí platby na náš účet obdržíte e-mail s kupónem v příloze. Pokud nabídka nedosáhne minimálního počtu zájemců, nikdo nedostane nabídku (a nikdo tedy ani nic neplatí), takže pro jistotu naváhejte pozvat co nejvíce známých, abyste se ujistili, že svoji nabídku dostanete!

 

Co se stane v případě, že nabídku si nekoupí požadovaný počet lidí?

Když se nepřihlásí dostatečný počet zájemců, nabídka se zruší a zájemci tedy ani nedostanou e-mailem výzvu k platbě. Nikdo tedy nic neplatí. Tato situace ale nastává skutečně málokdy.

 

Kdy mohu použít zakoupený kupon? Jak dlouho platí?

Zakoupené kupony mají vždy specifickou dobu platnosti, snažíme se smluvně vyjít vstříct jak Vám, zákazníkům, tak i prodejcům a to tak, aby kupony měly platnost alespoň několik týdnů nebo měsíců pro případ, že jej nechcete využít pro sebe, ale darovat je dárkem.

 

Koupil/a jsem si  poukázku - jak ji tedy využít?

Hned jak obdržíme peníze na náš účet, pošleme vám automatický email s Vaším virtuálním kupónem - instrukce jak jej využít jsou přímo na něm! Obecně ale platí, že vytištěný kupón předložíte u poskytovatele služby a ten Vám zakoupenou službu v plném rozsahu poskytne - k ověření mu slouží  kód na poukazu.

 

Mohu koupit váš slevový kupón pro někoho jako dárek?

Ano SAMOZŘEJMĚ!:) . Na poukazu není uvedena ani výše slevy ani název portálu Slevnam.cz . Na poukazu je uveden pouze název služby/produktu v plném znění, podmínky pro čerpání, kontakty a adresa dané provozovny, kde voucher uplatnit. Všechny vouchery jsou samozřejmě přenosné!

 

Je moje objednávka závazná? Co když si nákup rozmyslím?

Ano.Vaše objednávka je závazná. Proto si prosím rozmyslete zda o nabízenou slevu máte skutečný zájem než "z legarce"  nebo zkusmo začnete zakupovat poukázky,o které ve skutečnosti  zájem nemáte. Ušetříte nám administrativu při dohledávání neuskutečněných plateb a sobě možnost dalších nákupů na našem slevovém portálu. Stiskem tlačítka "Objednat" v procesu objednávky se Vaše objednávka stává závaznou a jste povinni ji při aktivaci slevy (tj. při dosažení minimálního stanoveného počtu zájemců) zaplatit převodem nejpozdějido 3 dnů. Po uplynutí 3 dnů od vaší objednávky Vám zašleme opakovanou výzvu k platbě a po uplynutí 5 dnů od objednání bez zpětné vazby od Vás bude Váš email pro další využívání služeb zablokován, abychom zamezili zneužívání našeho systému a firmám, které s námi uzavřeli smlouvu, nedělali zbytečné problémy. Vy osobně byste se tak navíc  připravili o velké množství našich nabídek, které byste dříve nebo později skutečně chtěli využít.

 

Je váš web bezpečný?

Ano, samozřejmě.

 

Když bych chtěl/a nějaké bližší informace k nabídce?

U každé aktivní nabídky najdete kontaktní formulář určený speciálně pro Vaše dotazy. Pokud budeme vědět sami, odpovíme obratem , pokud bude dotaz specifický, zjistíme co nejrychleji to půjde, u poskytovatele služby.

 

Co když poskytovatel mé slevy do doby než poukaz využiji, přestane existovat, zkrachuje?

V tomto případě vám samozřejmě vrátíme peníze.

 

Musím se u Vás zaregistrovat?

Registrace jako taková není potřeba, registrujete se automaticky prvním nákupem, po kterém Vám bude na e-mail zasláno heslo, díky němuž se budete moci přihlásit do svého uživatelského profilu a sledovat stav svých objednávek, seznam voucherů atd. Pokud nakupujete bez registrace, ukládá se nám v systému Váš email, na který Vám čas od času zašleme novou nabídku.