Neinvazivní 30ti minutová liposukce /kavitace/ + skořicový zábal +35 minut přístrojové lymfodrenáže. To vše ve studiu v Kopidlně /kousek od Jičína/ za těžko uvěřitelných 399,-. Účinné formování postavy zaručeno!

Vybrat jiné město
399 Vaše cena
69 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 1 300 Kč
Ušetříte: 901 Kč
Koupeno 3x
Nabídka ukončena

Neinvazivní 30ti minutová liposukce /kavitace/ + skořicový zábal +35 minut přístrojové lymfodrenáže. To vše ve studiu v Kopidlně /kousek od Jičína/ za těžko uvěřitelných 399,-. Účinné formování postavy zaručeno!

Základní informace o slevě

Balíček služeb 3 v 1

1.Kavitace /neinvazívní liposukce/ 30 minut

2.Skořicový zábal

3.Přístrojová lymfodrenáž /35 minut

 

Formujte svoji postavu účinně !

Doplňující informace o slevě

DNEŠNÍ NABÍDKA:

Balíček služeb 3 v 1!

1. Kavitace, neinvazívní liposukce, 30 minut

2. Skořicový zábal

3. Přístrojová lymfodrenáž, 35 minut

 

Formujte postavu účinným způsobem !

 

KDE:

 

 

rezervace  - Lucie 725 580 946, u rezervace uvádět č. voucheru

 

ZA KOLIK:

399,- 

 

VOUCHER:

Platí do 31.5.2012

 

 

info:

Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem formuje postavu a zmírňuje projevy celulitidy.

 

 

 

Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření!


Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.

 

 

 

 

PŘED OŠETŘENÍM

  • doporučuje se nízkokalorická dieta a vyvážená strava
  • dodržovat pravidelný pitný režim
  • v den šetření a několik dní ošetření je nutné vypít min.2litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí.
  • po ošetření doporučujeme zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.
  • pro udržení výsledků  ošetření je nutné dodržovat vyváženou stravu bez přemíry tuků

 

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

  • označení a přeměření ošetřované partie
  • ošetření ultrazvukovou hlavicí (20-45min - dle ošetřované partie )
  • lymfodrenáž (presoterapie)napomáhá odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky (30min)
  • přeměření ošetřované partie


KONTRAINDIKACE:

Osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem, záněty či infekční onemocnění v místě aplikace, cévní poruchy a arteroskleróza, vysoký cholesterol, trombóza a/nebo tromboflebitida, osoby užívající léky proti srážlivosti krve, těhotenství, osoby s kovovými implantáty v těle, velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění.

 

K ultrazvukové liposukci doporučujeme lymfodrenáž se skořicovým zábalem, která aktivuje lymfatický systém.

Díky němu pak tělo snadněji vyloučí odbouraný tuk.

Podle odborníků na snižování váhy by se měla procedura absolvovat minimálně 6x.

 

PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ

 

Stálé stresy,více sezení a málo pohybu, nadměrná váha, nepravidelná strava, to vše představuje velkou zátěž organismu. Následkem je malé prokrvení nohou, hýždí, břicha a paží. Nahromadění odpadních látek v tkáních, které způsobí změnu tkáně, kůže a podkoží. Zvyšuje se pak počet tukových buněk, vnikají otoky nohou, paží, také křečové žíly, dochází i k oslabení vlásečnic.

 

 

Přístroj pracuje podle zásad ruční lymfodrenáže. Výsledkem je odvod zplodin metabolismu, které přestanou dráždit tkáně .Tak se zabrání vzniku další celulitidy a vzniku křečových žil.Dále prokrvení celé dolní části trupu, redukce tělesného objemu na lýtkách, stehnech, bocích, břiše a pažích. Počištění kůže zevnitř, redukce stresu, uvolnění svalových křečí, celková relaxace při únavě. Detoxikace těla.

 

 

Masáž je velmi příjemná. Postupující tlaková vlna uvolní městnání v krevních i lymfatických cévách. Aktivuje tak cévní a lymfatický systém. Po masáži jsou nohy lehoučké a dobře prokrvené bez otoků. Při ošetření celulitidy provádíme masáž v kombinaci se zábalem. Účinné látky se lépe vstřebávají do pokožky a kůže je pak jemná a vypnutá .

 

Při masáži se střídá normální tlak a podtlak. Individuelně se nastaví vhodný tlak, podtlak a časový interval. Při podtlaku nastává příliv okysličené krve, při tlakové vlně se žíly stáhnou a odkysličená krev se odvádí do trupu. Dolní končetiny se zbavují nadbytečné tekutiny, která s sebou odvede i další zplodiny metabolismu. To vše probíhá velmi šetrně, ale přitom intenzivně.

 

Účinky

Lymfatická drenáž - odvod zplodin metabolismu, zmírnění celulitidy, prevence křečových žil, prevence proti trombóze, prokrvení dolních, a horních končetin, terapie bércových vředů, odstranění únavy, otoků končetin, při regeneraci a rehabilitaci sportovců, osob po fyzické i duševní námaze, k relaxaci a regeneraci, snížení tělesné váhy.

 

 

Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.

 

 

Nevěříte?

....Uvěříte, až to vyzkoušíte!