Masáž celého těla + magnetoterapie

Vybrat jiné město
390 Vaše cena
43 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 690 Kč
Ušetříte: 300 Kč
Koupeno 5x
Nabídka ukončena

Masáž celého těla + magnetoterapie

Základní informace o slevě

Masáž celého těla + magnetoterapie

 

Voucher obsahuje:

1) Masáž celéhé těla na 45 min

2) Magnetoterapie na 25 min

3) platnost voucheru do 30.9.2012

 

Masáž celého těla, jak název napovídá, zahrnuje masáž zad, rukou, nohou. Celá sestava je zaměřená na zharmonizování a uvolnění celého těla, jako energetického systému.

 Základní masážní tahy stimulují nervová zakončení ve svalech, kůži a podkoží, odstraní se povrchové vrstvy kůže, čímž se zvýší sekrece potních žláz a normalizuje se kožní napětí. Masáž pomáhá odstraňovat bolesti, vyplavovat z těla odpadní látky, zlepšuje prokrvení pokožky i svalů a uvolňuje ztuhlé oblasti. Vede ke zlepšení vstřebávání otoků, snížení svalové únavy. Masáž ma velký vliv na centrální nervový systém, který zpětně ovlivňuje vnitřní tkáně a orgány a tím blahodárně působí na celý organismus.

 

Magnetoterapie působí na lidský organismus mnoha pozitivními léčebenými účinky. Magnetoterapie působí na buňky jednotlivých tkání, díky čemuž dochází ke zkvalitnění průběhu buněčného metabolismu. Exponovaná místa jsou pak lépe prokrvována a jsou v nich nastartovány regenerační procesy.

V případě léčby mnoha zánětů dochází, díky protizánětlivým účinkům magnetoterapie, k jeho postupnému vyléčení. Stejně tak dobře Vás magnetoterapie zbaví Vašich bolestí. Následující seznam uvádí kompletní výpis účinků magnetoterapie na lidský organismus.

Voucher uplatníte:

 

Zdravotní středisko a centrum regenerace

Koněvova 22

Praha 3

 

www.cspmod.cz

rezervace 222 512 990

otevírací doba PO - NE 8 - 20 hod

 

Doplňující informace o slevě

Masáž celého těla se provádí ručně a magnetoterapie se provádí pomocí aplikátorů, které jsou přikládány na různé body po celém těle.

 

Pečujte o své zdraví za pomoci opravdových odborníků!