Jak to funguje

Vybrat jiné město

Jak to funguje

 

Jak to funguje

Jak portál Slevnam.cz funguje

  • Každý den zde najdete nabídky s výraznou slevou.
  • Nabídku získáte pouze v případě, že se během její platnosti  najde dostatečný počet zájemců, aby se sleva aktivovala (minimální počet zájemců je uveden u každé aktivní nabídky). DEJTE PROTO O NÁS VĚDĚT CO NEJVÍCE SVÝM KAMARÁDŮM ! Po dosažení minimálního počtu zájemců se sleva aktivuje a dále ji může přímo kupovat neomezené množství dalších lidí.

K PLATBĚ BUDETE emailem vyzváni TEPRVE v případě, že se sleva aktivuje. V případě, že dostatečný počet zájemců nenalezneme, nabídka se bohužel ruší. Toho se ale nemusíte bát, z 99% tomu tak nebývá!

 

Máte další otázky? Zajděte na naše otázky a odpovědi.

Konkrétní příklad jak portál Slevnam.cz funguje:

V denní nabídce se například na 24h objeví nabídka na kadeřnické služby se slevou 70%. Pokud byste si rádi nechali nabarvit vlasy nebo poukázku,  darovat své kamarádce, přítelky ni nebo mamince jako dárekklikněte na KOUPIT a poté již jen následujte pokyny, které Vám přijdou e-mailem. Je to zcela jednoduché!

Aby byla sleva aktivována, je potřeba, aby si kadeřnické službyi zakoupilo alespoň X lidí, jak je uvedeno vlevo v řádku "Zbývá X zákazníků k aktivaci slevy". Proto pokud se Vám nabídka líbí, sdílejte ji se svými kamarády emailem, nebo přes Facebook.

Po aktivaci slevy Vám obratem přijdou na email detaily o platbě (při platbě převodem). Po zaplacení a připsání na náš účet Vám e-mailem přijde poukaz s  kódem a v tu chvíli si můžete jít zakoupený zážitek užít přímo do vybraného kadeřnictví :).