Dnešní sleva: ZÍSKEJTE BRONZOVÉ SEXY LETNÍ OPÁLENÍ BĚHEM PŘÍJEMNÉHO RELAXAČNÍHO POBYTU V JEDNOM Z NEJŠPIČKOVĚJŠÍCH SOLÁRIÍ V MLADÉ BOLESLAVI, V SOLÁRIU ERGOLINE EVOLUTION ! 50 MINUT ZA NESKUTEČNÝCH 299,- COŽ JE 6,- ZA MINUTU OPROTI 12 TI ! TO ROZHODNĚ STOJÍ ZA TO!

Vybrat jiné město
299 Vaše cena
50 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 600 Kč
Ušetříte: 301 Kč
Koupeno 10x
Nabídka ukončena

Dnešní sleva: ZÍSKEJTE BRONZOVÉ SEXY LETNÍ OPÁLENÍ BĚHEM PŘÍJEMNÉHO RELAXAČNÍHO POBYTU V JEDNOM Z NEJŠPIČKOVĚJŠÍCH SOLÁRIÍ V MLADÉ BOLESLAVI, V SOLÁRIU ERGOLINE EVOLUTION ! 50 MINUT ZA NESKUTEČNÝCH 299,- COŽ JE 6,- ZA MINUTU OPROTI 12 TI ! TO ROZHODNĚ STOJÍ ZA TO!

Základní informace o slevě

Solárium ERGOLINE EVOLUTION
Nejmodernější a nejšetrnější opalování
Pravidelně měněné trubice

·  50 x UV lamp 160 wattů v tělové části

·  3 x 500 - w obličejové výbojky: Turbo-Power

·  opalování ramen

·  BALANCED TAN, AQUA FRESH, VIBRA SOUND, CLIMATRONIC 

Doplňující informace o slevě

Milí přátelé relaxace, slunce a opalování,

dnes Vám přinášíme další exklusívní nabídku pro město Mladá Boleslav.

Jedná se o voucher na 50 minut v jednom z nejluxusnějších solárií ERGOLINE EVOLUTION.

ERGOLINE EVOLUTION není obyčejné solárium, ve kterém byste se snad mohli nudit,

ERGOLINE EVOLUTION je multifunkční záležitost, takže na Vás kromě zdravých UV paprsků může, dle Vašeho přání a zvážení, zavát například svěží vůně dle výběru nebo se můžete osvěžit příjemnou vodní mlhou, pokud byste se chtěli při pobytu v soláriu svlažit.

....

 

SLEVA SE TÝKÁ:

50 MINUT V SOLÁRIU ERGOLINE EVOLUTION

 

KDE:

Máchovka  - wellness & relax club

ul.Máchova 802

293 01 Mladá Boleslav

 

 

Otevírací doba: 
Po - Pá 9.00 - 20.00
So - Ne 10.00 - 20.00

Parkování na vyhrazených místech zdarma. Potřeba objednat se předem.

 

Tel .recepce  777 195 288

www.machovka-mb.cz

 

 

 

ZA KOLIK:

299,- / 50 MINUT  NAMÍSTO  OBVYKLÝCH 600,-/ 50 MINUT

 

VOUCHER:

Voucher platí do 31.12.2011

 

SOLÁRIUM ERGOLINE EVOLUTION:

 

 

 

·50 x UV lamp 160 wattů v tělové části

·3 x 500 - wattové obličejové výbojky: Turbo-Power

·opalování ramen

·BALANCED TAN, AQUA FRESH, VIBRA SOUND, CLIMATRONIC


Špičkový model ze sérieEvolutionnabízí záruku kvality:Balanced Tanpro skvěléopálení, osvěžující pocit v průběhuopalovánídíky neutralizaci UV odéru pomocíAqua FreshaAroma, plus naprosto nový audio zážitek ze zařízeníVibra Sound.

BALANCED TAN: VYVÁŽENÉ OPÁLENÍ BEZ ZČERVENÁNÍ KŮŽE
NovýBalanced Tan: pomocí náročných počítačových stimulací byla geometrie ultrafialového záření v nových sériíchEvolutionaExcellencedokonale přizpůsobena lidskému tělu. Dokonale zabraňuje výskytu míst s příliš nízkou intenzitou ultrafialového záření a míst se špičkami ultrafialového záření, které uživatel pociťuje jako tzv. horké body.

AQUA FRESH: SVĚŽÍ INOVACE
Svěží inovace v soláriíchEvolutionaExcellenceodErgolinejsou nové komfortní programyAqua FreshaAroma. Pro osvěžení zákazníků solárií stříkáAqua Freshdo tunelu v rovnoměrných intervalech do oblasti hlavy a těla jemně rozprášenou esenci z trysek, které lze aktivovat odděleně. Absolutní novinkou v programuErgolineje přitom neutralizace typického zápachu ultrafialového záření poopalováníprostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze.

CLIMATRONIC: DOTEK KVALITY
FunkceClimatronicje sériově zabudovaná ve většině modelů nových soláriíExcellencefirmyErgolinea je založena na principu, který se osvědčuje v automobilech již léta. Stejně jako v prvotřídních limuzínách mohou uživatelé definovat teplotní rozsah, který je automatickou klimatizací udržován konstantní během celého procesu opalování.

 

 

Opalování

Pro zákazníka vytvoříme originální model opalování dle jeho představ a možností jeho typu pleti.

Určení fototypu pleti:


Fototyp I. - velmi citlivý

Na sluneční záření reaguje citlivě, někdy až alergicky. Vyznačuje se světlou citlivou pokožkou, rezavými vlasy, množstvím pih. Jeho pokožka nezhnědne pouze mírně, často se spálí. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 5 až 10 minutách pobytu na slunci. Děti a osoby se sluneční alergií opalující se dorůžova.

Fototyp II. - citlivý

Na sluneční záření reaguje citlivě. Vyznačuje se světlou pokožkou. Pokožka se opaluje pomalu, občas se spálí, někdy mírně zhnědne. Lidé s tímto typem mají většinou blond vlasy, pihy. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 10 až 20 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opálí do červena a po 1 dni zhnědnou.

 

Fototyp III. - normální

Na sluneční záření reaguje normálně, bez alergických reakcí. Pokožka seopaluje dohněda, lidé tohoto typu mají tmavě blond až světle hnědé vlasy, málo pih. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 15 až 25 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opálí do hnědočervena a večer zhnědnou.


Fototyp IV. - odolný

Vůči slunečnímu záření je odolný. Snědá pokožka se velmi rychle opalujeopálení si uchovává delší dobu, než u ostatních fototypů. Lidé s tímto typem pokožky mají hnědé až černé vlasy, výjmečně pihy. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 20 až 30 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opalují do hnědé barvy.

 

Pravidla opalování:

 • Vždy respektujte dobu opalování, která je závislá na typu Vaší pokožky a solária.Dodržujte opalovací časy a intenzitu návštěv.
 • Odstraňte šperky (řetízky, náramky, prstýnky...) a veškerou dekorativní kosmetiku, velmi často obsahují prvky, které zvyšují citlivost pokožky a mohou způsobit bodové opálení.
 • Nepoužívejte krémy pro sluneční opalování, obsahují ochranné faktory, které zabraňují opálení.
 • Vždy používejte solární kosmetiku-klinicky testované přípravky, které jsou přímo určeny k opalování soláriích. Doporučujeme výběr z řady NEW TANOLOGY GLOBAL TANOLOGYod společnosti ART OF SUN. Nepoužívejte produkty pro sluneční opalování (obsahují ochranný UV faktor, který zabraňuje opalování), pleťová mléka, samoopalovací přípravky...
 • Před opalováním pokud používáte, vyjměte kontaktní čočky a použijte ochranné brýle nebo čočky na oči.
 • Při užívání antibiotik vynechte opalovací kůru. S opalováním doporučujeme začít opět min. 10 dní po dobrání antibiotik. Při užívání jiných léků doporučujeme konzultaci s lékařem.Solárium navštěvujte zdraví bez teplot a nachlazení.
 • Nekombinujte v jeden den opalování v soláriu a na slunci.
 • 1 hod před a 2 hod po opalováníse nesprchujte, narušuje se tím proces pigmentace a dehydruje se pokožka.
 • Neopalujte sepři opakovaném vystavení pokožky rentgenovým paprskům.
 • Těhotné ženy se solárního opalování nemusí obávat. Pokud jim lékař nezakáže vystavovat se slunečním paprskům, je možné při snížených dávkách solárium navštěvovat.
 • V den provádění depilace solární opalování vynechte, v případě čerstvého tetování doporučujeme návštěvu odložit, nebo tetování zakrýt.
 • Jestliže máte čerstvou jizvu po úrazu, zakryjte ji nebo návštěvusoláriaodložte. Mohou se Vám vytvořit pigmentační skvrny, které již nebudete mociopálit.
 • V případě, že máte sádru, v návštěvě solária Vám nic nebrání (pouze dávejte pozor na poškození solária).
 • Jestliže Vaše pokožka poopalování reaguje negativně(zarudnutí, svědění, pálení), konzultujte tuto reakci s personálem.
 • Před opalováním nikdy nepožívejte alkohol a omamné látky- vystavujete se tím nebezpečí zkolabování.
 • V případě náhlé nevolnosti ukončete tlačítkem sto popalování, opusťte kabinu a informujte personál.

 

 

K životu potřebujeme slunce, ale příliš mnoho slunečního záření nám škodí!

Slunce je pro nás především zdroj energie, který se ale ve větších dávkách stává škodlivým. Slunce vyzařuje UVCUVAUVB záření. UVC záření je pro lidi nebezpečné.
Solária však toto UVC záření díky UV trubicím dokáží zcela odfiltrovatUVAUVB záření dopadá na zemský povrch v menším množství, ale i tak dokáže způsobit spálení kůže nebo i částečné poškození očí. Jak velké množství UVA a UVB záření dopadne na zemský povrch záleží na ročním období, denní době a také na zeměpisné poloze.

 

V letních měsících se lidé často vystavují nadbytečnému slunečnímu zářeníSolárium sice také vyzařuje UVA a UVB paprsky, ale trubice v soláriích už mají vyvážené spektrum ozáření a takékontrolovaný výkon. Je tedy eliminováno riziko případného spálení kůže a naopak je dosaženokvalitního opálení. Na výrobce solárních trubice jsou stále zvyšující se nároky a jsou neustále prováděny nové vědecké výzkumy UV záření. Díky tomu se stává opalování v soláriích jednou z nejbezpečnějších možností jak dosáhnout krásného a hlavně zdravého opálení.

 

Vitamin D & UV záření

Solárium - zdroj vitaminu D

V zimních měsících naše tělo dostává jen malé množství vitaminu D. Příčinou tohoto nedostatku je minimální množství přijatého ultrafialového záření ze slunce. Tento vitamin D je však velmi důležitý pro naše zdraví, nedostatek může způsobit vážné zdravotní potíže.

Dnes je však i v letních měsících obtížné udržet si v těle správnou hladinu vitaminu D. Lidé pracují a žijí v uzavřených prostorech a tím dostávají do těla málo tohoto vitaminu. Proto se lidem s nízkou hladinou vitaminu D doporučuje alespoň dvakrát týdně mírné slunění v soláriu.

Vitamin D pomáhá při:

 • stresu, depresích, přispívá k udržení duševního zdraví
 • nemocich kůže (lupénka, akné)
 • osteoporóze, měknutí kostí, přispívá k udržení zdravých kostí
 • onemocnění srdce a cév, přispívá k udržení zdravých orgánů
 • cukrovce
 • roztroušené skleróze
 • rakovině prsu, prostaty a dalších, napomáhá k ozdravení buněk

UV záření

Každý člověk reaguje na UV záření odlišně. U velmi světlých lidí je obsah pigmentu v kůži velmi nízký, tito lidé se většinou nedokáží opálit ani na slunci ani v soláriu, jejich kůže totiž během opálení neprodukuje žádné kožní barvivo. Naopak čím je člověk snědší, tím rychleji si pokožka pigment začne vytvářet.

 

Barvy kůže člověka závisí na množství pigmentu, jehož množství je u člověka závislé na původových předpokladech. Pokud je lidská pokožka vystavena UV záření, začínají buňky (melanocyty) vytvářet více pigmentu. Během procesu zhnědnutí vystupuje tento pigment na povrch kůže a tím vytváří opálení. Kůže si díky UV záření začne vytvářet přirozenou ochranu před spálením - zesílení vnější vrstvy kůže.

 

Naše kůže je schopná regenerace a to platí i v případě, když ji vystavíme nadměrnému záření a dojde ke spálení. Ale pokud kůže bude spalována často, může dojít k tomu, že tento regenerační proces už neproběhne a kůže může být trvale poškozena. Trubice v soláriích mají vyvážené spektrum ozáření a také kontrolovaný výkon.Je tedy eliminováno riziko případného spálení kůže a naopak je dosaženo kvalitního opálení.