Dnešní sleva: Profesionální analýza složení těla u výživového poradce na lékařsky certifikovaném přístroji Tanita BC 601 VHODNÉ I JAKO DÁREK PRO NĚKOHO, KDO SE NEUSTÁLE ODHODLÁVÁ ZAČÍT ŽÍT ZDRAVĚJI!

Vybrat jiné město
199 Vaše cena
56 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 450 Kč
Ušetříte: 251 Kč
Koupeno 7x
Nabídka ukončena

Dnešní sleva: Profesionální analýza složení těla u výživového poradce na lékařsky certifikovaném přístroji Tanita BC 601 VHODNÉ I JAKO DÁREK PRO NĚKOHO, KDO SE NEUSTÁLE ODHODLÁVÁ ZAČÍT ŽÍT ZDRAVĚJI!

Základní informace o slevě

 

 • Chcete být i Vy vitální, plní energie a dobře se cítit ?
 • Chcete se zbavit přebytečných kil ?
 • Sportujete a chcete zvýšit svou výkonnost ?
 • Chcete se správně stravovat ?

 

 

 

 • Dopřejte si změnu v podobě profesionání analýzy těla !
 • Analýza složení těla u výživového poradce na lékařsky certifikovaném přístroji Tanita BC 601

 

 

 

Doplňující informace o slevě

 

O CO SE JEDNÁ:

Profesionání analýza složení těla viz Informace o slevě.

Informace o slevě

 • Analýza složení těla u výživového poradce na lékařsky certifikovaném přístroji Tanita BC 601
 • Nejen pro klienty s nadváhou, ale také pro všechny, kteří se ze zdravotních důvodů zajímají o zdravou výživu a zdravý životní styl a chtějí se dostat se do kondice
 • Měření tělesné váhy, procenta tuku v těle, množství svalové hmoty, % vody v těle, hmotnosti kostí, indexu tělesné hmotnosti, metabolického věku, tuku obklopujícího orgány v břišní dutině a minimální kalorickou potřebu organismu
 • Interpretace výsledků a doporučení optimalizace výživy a pohybu.
 • Konzultace trvá cca 60 minut.
  • Nevhodné pro osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy

  Výživový poradce Vám  za 199,- Kč (původní cena 450,- Kč) změří složení těla v Poradně pro výživu na lékařsky certifikovaném přístroji Tanita BC 601, který měří nejen tělesnou váhu, ale také procento tuku v těle, množství svalové hmoty, segmentální analýzu – rozložení tuku a svalů v těle, procento vody v těle, hmotnost kostí, BMI nebo-li index tělesné hmotnosti, metabolický věk, viscerální neboli útrobní tuk (tuk obklopující orgány v dutině břišní), a v neposlední řadě tzv.minimální kalorickou potřebu organismu. Výživový poradce Vám také změří krevní tlak, tepovou frekvenci a tělesné obvody. V ceně je interpretace výsledků a doporučení optimalizace výživy a pohybu.  

   

  Individuální výživový plán, který si můžete u výživového poradce nechat připravit,  vychází nejprve z podrobného zjištění současného výživového stavu  klienta. Provedeme rozbor klientova stávající jídelníčku, současných stravovacích návyků a zvyklostí, pohybových aktivit a jeho zdravotního stavu.

  Na základě komplexní analýzy a cíle, kterého chce klient dosáhnout, bude připraven plán přímo pro daného klienta! Je to plán tak zvaně „šitý na míru“. Plán obsahuje  na základě výše zmíněné analýzy nový návrh neboli optimalizaci celého stravovacího režimu tak, aby klient dosáhl svého cíle. Součástí nového plánu je doporučený energetický příjem a nastavení nového trojpoměru živin. Součástí plánu je i konkrétní jídelníček, optimalizace pitného režimu a pohybových aktivit. Poradce připravuje preventivní výživové plány a osobní jídelníčky (racionální), redukční, sportovní  nebo i plány s různými dietními omezeními.

   

vitální žena

 • Chcete být i Vy vitální, plní energie a dobře se cítit ?
 • Chcete se zbavit přebytečných kil ?
 • Sportujete a chcete zvýšit svou výkonnost ?
 • Nejste si jistí jak se správně stravovat ?

Odpovědi na tyto, ale i jiné otázky týkající se výživy a zdravého životního stylu se dozvíte na individuálních konzultacích s výživovým poradcem Ing. Petrem Menšíkem.

Tento mladý, vzdělaný a ženy......uznejte......také velmi atraktivní výživový poradce už bude vědět "jak na Vás".

 

Ing. Petr Menšík působí jako výživový poradce s působištěm v Praze a Nymburce. Vystudoval obor hodnocení kvality potravin na České zemědělské univerzitě. Po ukončení studia začal pracovat pro společnost Nestlé Česko jako specialista na úseku zajištění kvality a od roku 2005 jako specialista pro výživu a zdravý životní styl. V rámci této pozice hodnotil nutriční vlastnosti výrobků, zaváděl nové značení výživových hodnot na obale produktů a vedl interní školení v oblasti výživy a zdravého životního stylu. V současné době pracuje jako osobní poradce pro výživu a sport, přednáší na kurzu Poradce pro výživu společnosti Nutriacademy s.r.o. A  působí jako jako externí poradce potravinářských společností. 

 

 

 

CENA: 199,- 

 

 

 

 

KDE SLEVU UPLATNIT:

 

PORADNA VITALITY, ing. Petr Menšík

Bratří Čapků 1840/25

 

101 00 Praha, Vinohrady

Tel.: +420 608 055 126

Email: info@vital-i-ty.cz

www.vital-i-ty.cz

Mapa:

 


 

DO KDY VOUCHER VYUŽÍT:

 

Do 30.12..2011