Dnešní sleva: NACHYTEJTE BRONZ VESTOJE ČI VLEŽE ! MŮŽETE SI VYBAT ZE DVOU ŠPIČKOVÝCH SOLÁRIÍ a to buď horizontální solárium ERGOLINE Ultrapower 600 nebo vertikální solárium LUMINA V 48 XLc intensive . 50 minut strávených v jednom či druhém soláriu za pouhých 249,- namísto původních 500,-ti.

Vybrat jiné město
249 Vaše cena
50 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 500 Kč
Ušetříte: 251 Kč
Koupeno 9x
Nabídka ukončena

Dnešní sleva: NACHYTEJTE BRONZ VESTOJE ČI VLEŽE ! MŮŽETE SI VYBAT ZE DVOU ŠPIČKOVÝCH SOLÁRIÍ a to buď horizontální solárium ERGOLINE Ultrapower 600 nebo vertikální solárium LUMINA V 48 XLc intensive . 50 minut strávených v jednom či druhém soláriu za pouhých 249,- namísto původních 500,-ti.

Základní informace o slevě

Přijďte se opálit vestoje či vleže!

VESTOJE: Lumina V 48 XLc intensive

 


 

·speciální trubice proti celulitidě!

 

·speciální obličejové výbojky

·rovnoměrnéopálenípo celém těle

·přídavné ventilátory

·eliminováno případné pocení díky vertikální poloze

 

 

VLEŽE: Ergoline Ultrapower 600


·klimatizace

·opalování dekoltu

·speciální obličejové výbojky

·přídavné trubice na opálení ramen

·přídavné ventilátory

 

 

 
 

Doplňující informace o slevě

Milí přátelé relaxace, slunce a opalování,

dnes Vám přinášíme další exklusívní nabídku pro město Mladá Boleslav.

Jedná se o voucher na 50 minut v opravdu špičkových soláriích ve welness clubu Máchovka.

Pokud se rádi opalujete VESTOJE, nemáte rádi přílišné pocení anebo si jen chcete vertikální solárium vyzkoušet, můžete využít solárium LUMINA.

 

 

VESTOJE: Lumina V 48 XLc intensive

 


·speciální trubice proti celulitidě!

·speciální obličejové výbojky

·rovnoměrnéopálenípo celém těle

·přídavné ventilátory

·eliminováno případné pocení díky vertikální poloze

 

 

 

Pokud ale dáváte přednost "klasické opalovací poloze", nemůžete vynechat turbo solárium Ergoline.

 

 

VLEŽE: Ergoline Ultrapower 600

 


 

·klimatizace

 

·opalování dekoltu

 

·speciální obličejové výbojky

·přídavné trubice na opálení ramen

·přídavné ventilátory

 

 

 

 

 

 

 

SLEVA SE TÝKÁ:

50 MINUT V SOLÁRIU LUMINA NEBO ERGOLINE utp 600

 

KDE:

Máchovka  - wellness & relax club

ul.Máchova 802

293 01 Mladá Boleslav

 

 

Otevírací doba: 
Po - Pá 9.00 - 20.00
So - Ne 10.00 - 20.00

Parkování na vyhrazených místech zdarma. Potřeba objednat se předem.

 

Tel .recepce  777 195 288

www.machovka-mb.cz

 

 

 

ZA KOLIK:

249,- / 50 MINUT  NAMÍSTO  OBVYKLÝCH 500,-/ 50 MINUT

 

VOUCHER:

Voucher platí do 30.12.2011

................................................................................

 

Opalování

Pro zákazníka vytvoříme originální model opalování dle jeho představ a možností jeho typu pleti.

Určení fototypu pleti:


Fototyp I. - velmi citlivý

Na sluneční záření reaguje citlivě, někdy až alergicky. Vyznačuje se světlou citlivou pokožkou, rezavými vlasy, množstvím pih. Jeho pokožka nezhnědne pouze mírně, často se spálí. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 5 až 10 minutách pobytu na slunci. Děti a osoby se sluneční alergií opalující se dorůžova.

Fototyp II. - citlivý

Na sluneční záření reaguje citlivě. Vyznačuje se světlou pokožkou. Pokožka se opaluje pomalu, občas se spálí, někdy mírně zhnědne. Lidé s tímto typem mají většinou blond vlasy, pihy. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 10 až 20 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opálí do červena a po 1 dni zhnědnou.

 

Fototyp III. - normální

Na sluneční záření reaguje normálně, bez alergických reakcí. Pokožka seopaluje dohněda, lidé tohoto typu mají tmavě blond až světle hnědé vlasy, málo pih. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 15 až 25 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opálí do hnědočervena a večer zhnědnou.


Fototyp IV. - odolný

Vůči slunečnímu záření je odolný. Snědá pokožka se velmi rychle opalujeopálení si uchovává delší dobu, než u ostatních fototypů. Lidé s tímto typem pokožky mají hnědé až černé vlasy, výjmečně pihy. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 20 až 30 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opalují do hnědé barvy.

 

Pravidla opalování:

 • Vždy respektujte dobu opalování, která je závislá na typu Vaší pokožky a solária.Dodržujte opalovací časy a intenzitu návštěv.
 • Odstraňte šperky (řetízky, náramky, prstýnky...) a veškerou dekorativní kosmetiku, velmi často obsahují prvky, které zvyšují citlivost pokožky a mohou způsobit bodové opálení.
 • Nepoužívejte krémy pro sluneční opalování, obsahují ochranné faktory, které zabraňují opálení.
 • Vždy používejte solární kosmetiku-klinicky testované přípravky, které jsou přímo určeny k opalování soláriích. Doporučujeme výběr z řady NEW TANOLOGY GLOBAL TANOLOGYod společnosti ART OF SUN. Nepoužívejte produkty pro sluneční opalování (obsahují ochranný UV faktor, který zabraňuje opalování), pleťová mléka, samoopalovací přípravky...
 • Před opalováním pokud používáte, vyjměte kontaktní čočky a použijte ochranné brýle nebo čočky na oči.
 • Při užívání antibiotik vynechte opalovací kůru. S opalováním doporučujeme začít opět min. 10 dní po dobrání antibiotik. Při užívání jiných léků doporučujeme konzultaci s lékařem.Solárium navštěvujte zdraví bez teplot a nachlazení.
 • Nekombinujte v jeden den opalování v soláriu a na slunci.
 • 1 hod před a 2 hod po opalováníse nesprchujte, narušuje se tím proces pigmentace a dehydruje se pokožka.
 • Neopalujte sepři opakovaném vystavení pokožky rentgenovým paprskům.
 • Těhotné ženy se solárního opalování nemusí obávat. Pokud jim lékař nezakáže vystavovat se slunečním paprskům, je možné při snížených dávkách solárium navštěvovat.
 • V den provádění depilace solární opalování vynechte, v případě čerstvého tetování doporučujeme návštěvu odložit, nebo tetování zakrýt.
 • Jestliže máte čerstvou jizvu po úrazu, zakryjte ji nebo návštěvusoláriaodložte. Mohou se Vám vytvořit pigmentační skvrny, které již nebudete mociopálit.
 • V případě, že máte sádru, v návštěvě solária Vám nic nebrání (pouze dávejte pozor na poškození solária).
 • Jestliže Vaše pokožka poopalování reaguje negativně(zarudnutí, svědění, pálení), konzultujte tuto reakci s personálem.
 • Před opalováním nikdy nepožívejte alkohol a omamné látky- vystavujete se tím nebezpečí zkolabování.
 • V případě náhlé nevolnosti ukončete tlačítkem sto popalování, opusťte kabinu a informujte personál.

 

 

K životu potřebujeme slunce, ale příliš mnoho slunečního záření nám škodí!

Slunce je pro nás především zdroj energie, který se ale ve větších dávkách stává škodlivým. Slunce vyzařuje UVCUVAUVB záření. UVC záření je pro lidi nebezpečné.
Solária však toto UVC záření díky UV trubicím dokáží zcela odfiltrovatUVAUVB záření dopadá na zemský povrch v menším množství, ale i tak dokáže způsobit spálení kůže nebo i částečné poškození očí. Jak velké množství UVA a UVB záření dopadne na zemský povrch záleží na ročním období, denní době a také na zeměpisné poloze.

 

V letních měsících se lidé často vystavují nadbytečnému slunečnímu zářeníSolárium sice také vyzařuje UVA a UVB paprsky, ale trubice v soláriích už mají vyvážené spektrum ozáření a takékontrolovaný výkon. Je tedy eliminováno riziko případného spálení kůže a naopak je dosaženokvalitního opálení. Na výrobce solárních trubice jsou stále zvyšující se nároky a jsou neustále prováděny nové vědecké výzkumy UV záření. Díky tomu se stává opalování v soláriích jednou z nejbezpečnějších možností jak dosáhnout krásného a hlavně zdravého opálení.

 

Vitamin D & UV záření

Solárium - zdroj vitaminu D

V zimních měsících naše tělo dostává jen malé množství vitaminu D. Příčinou tohoto nedostatku je minimální množství přijatého ultrafialového záření ze slunce. Tento vitamin D je však velmi důležitý pro naše zdraví, nedostatek může způsobit vážné zdravotní potíže.

Dnes je však i v letních měsících obtížné udržet si v těle správnou hladinu vitaminu D. Lidé pracují a žijí v uzavřených prostorech a tím dostávají do těla málo tohoto vitaminu. Proto se lidem s nízkou hladinou vitaminu D doporučuje alespoň dvakrát týdně mírné slunění v soláriu.

Vitamin D pomáhá při:

 • stresu, depresích, přispívá k udržení duševního zdraví
 • nemocich kůže (lupénka, akné)
 • osteoporóze, měknutí kostí, přispívá k udržení zdravých kostí
 • onemocnění srdce a cév, přispívá k udržení zdravých orgánů
 • cukrovce
 • roztroušené skleróze
 • rakovině prsu, prostaty a dalších, napomáhá k ozdravení buněk

UV záření

Každý člověk reaguje na UV záření odlišně. U velmi světlých lidí je obsah pigmentu v kůži velmi nízký, tito lidé se většinou nedokáží opálit ani na slunci ani v soláriu, jejich kůže totiž během opálení neprodukuje žádné kožní barvivo. Naopak čím je člověk snědší, tím rychleji si pokožka pigment začne vytvářet.

 

Barvy kůže člověka závisí na množství pigmentu, jehož množství je u člověka závislé na původových předpokladech. Pokud je lidská pokožka vystavena UV záření, začínají buňky (melanocyty) vytvářet více pigmentu. Během procesu zhnědnutí vystupuje tento pigment na povrch kůže a tím vytváří opálení. Kůže si díky UV záření začne vytvářet přirozenou ochranu před spálením - zesílení vnější vrstvy kůže.

 

Naše kůže je schopná regenerace a to platí i v případě, když ji vystavíme nadměrnému záření a dojde ke spálení. Ale pokud kůže bude spalována často, může dojít k tomu, že tento regenerační proces už neproběhne a kůže může být trvale poškozena. Trubice v soláriích mají vyvážené spektrum ozáření a také kontrolovaný výkon.Je tedy eliminováno riziko případného spálení kůže a naopak je dosaženo kvalitního opálení.