DNEŠNÍ SLEVA: 60 minut ve SLENDER LIFE CENTRU V MLADÉ BOLESLAVI ! Vyzkoušejte si luxusní zážitek na vlastní kůži a to za pouhých 65,- Kč !

Vybrat jiné město
65 Vaše cena
57 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 150 Kč
Ušetříte: 85 Kč
Koupeno 45x
Nabídka ukončena

DNEŠNÍ SLEVA: 60 minut ve SLENDER LIFE CENTRU V MLADÉ BOLESLAVI ! Vyzkoušejte si luxusní zážitek na vlastní kůži a to za pouhých 65,- Kč !

Základní informace o slevě

-  60 minut na 6ti moderních rekondičních stolech

-  6x10 minut intenzívní péče o Vaše tělo

-  každý stůl posiluje jinou partii těla, hodina stačí k procvičení celého těla !

-  vhodné pro všechny klienty se zájmem o skvcělou kondici svého těla

- cvičení zpevňuje hýždě, boky, svaly pánevního dna

- cvičení celkově uvolní přirozenou cestou Vaše tělo

- prevence proti celulitidě

- cvičení tvaruje, formuje postavu, cvičením zrelaxujete

 

Doplňující informace o slevě

 

VYZKOUŠEJTE SI ZA NEUVĚŘITELNĚ NÍZKOU CENU ODLIŠNOU FORMU CVIČENÍ A ZPĚVŇOVÁNÍ POSTAVY !

VYZKOUŠEJTE SLENDER LIFE CENTRUM V MLADÉ BOLESLAVI !

 

ZAKUPTE SOBĚ NEBO DARUJTE POUKAZ /na kterém není uvedena cena !!!/ NĚKOMU ZE SVÝCH PŘÁTEL, KDO SE JEŠTĚ NEODHODLAL ZAČÍT PEČOVAT O VLASTNÍ TĚLO A KONDICI !

 

 

Cvičení je pro každého, kdo chce být zdravý a dobře vypadat, naprostou nezbytností. Věřte, naše tělo bez správného zatěžování není schopné dlouhodobě zdravě pracovat.

Není potřeba, abyste v posilovnách trávili celé večery. Základem úspěchu je pravidelnost. Vyhraďte si na cvičení čas alespoň dvakrát týdně.

Stačí 60 minut.

Rekondiční stroj Slender Life má svou historii, kdy jej v roce 1945 vyvinuli američtí lékaři pro osoby postižené po úrazech, ochrnutí nebo s nemocemi pohybového ústrojí. Postupná rehabilitace je přiváděla zpět do normálního život. Postupem času se tato metoda rozšířila i do Evropy. V roce 1991 byl otevřený první studio v Čechách.

Jedná se o sestavu 6 rekondičních stolů poháněných elektromotorem, kdy je každý stůl zaměřen ja jinou část těla. Na každém z nich se provádějí speciální izometrické cviky/ zpevnění a uvolnění svalu/, kdy dochází k posilování konkrétních svalových partií.

Toto cvičení je srovnatelné s plaváním, kde váhu těla nadnáší voda. Tento pohyb Vám není nepříjemný = tzn. Motorizovaná gymnastika.

Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny, včetně klientů se zdravotními obtížemi, po úrazech, autonehodách, nadváhou či obezitou. Cvičební program je stanoven dle věku a zdravotního stavu klienta.

Na každém stole, pokud není nějaké zdravotní omezení, se cvičí 10 min. Postupně se přechází z jednoho stolu na druhý a procvičí svaly celého těla.

 

Účinky cvičení na rekondičních stolech

  • zpevňuje hýždě, boky, břicho, svaly pánevního dna, uvolňuje bedro-křížovou oblast páteře. Při dalších návštěvách a pokud nejsou zdravotní problémy se pro větší účinnost a výsledky přidává 5kg závaží na břicho a 1kg činky na posílení horních končetin/ bicepsy, tricepsy /, prsních svalů, uvolnění ramenních kloubů či zmenšení nadbytek tuku na pažích.
  • posiluje všechny svaly dolních končetin, simuluje chůzi 3km, rehabilitace kyčelních a kolenních kloubů, zpevňuje břišní svaly a spodní část hýždí, protahuje zádové svaly. Pro další náročnost přidáváme balon mezi vnitřní stehenní svaly na jejich posílení, 5 kg závaží na břicho + činky 1-2kg.
  • zpevňuje břišní svaly, horní i spodní část, přidávají se i šikmé, tvaruje boky, protahuje svaly zadní části dolních končetin/flekce, extenze/, pro větší náročnost 5kg závaží na břicho. Za 10 min. uděláte 99 sedu-lehu.
  • tvaruje pas a boky, zpevňuje hýždě, boky, břišní i zadní část stehenních svalů, celulitida, rehabilitace kyčlí. Základní poloha je na břichu. Při obtížích s páteří ležíme na zádech pro větší fixaci páteře.
  • vynikající masáž zad, při obtížích podkládáme polštářky, krátíme minuty masáže. Zlepšuje celkové držení těla.
  • relaxační, celkové uvolnění svalstva, odplavení kyseliny mléčné ze svalů, s následným vydatným pitným režimem i celková detoxikace organismu.Povzbuzuje a zlepšuje krevní oběh, pomáhá uvolňovat přebytečnou vodu v těle. Normální a nižší krevní tlak leží na bříšku, vysoký krevní tlak na zádech.

Kdy je cvičení vhodné?

- prevence – zabránění vzniku fyziognomických problémům s následkem nemoci
- celková rehabilitace, regenerace, obnovuje rovnováhu těla
- ochablost a bolestivost zad a kloubů
- tvarování postavy, hubnutí
- formování postavy po porodu
- potíže s artrózou, artritidou a varixy/křečové žíly
- pro astmatiky
- poruchy krevního oběhu
- pooperační stavy
- poruchy krevního oběhu
- relaxace - zlepšení psychické kondice
- redukovat stres a odstranit psychické napětí
- prevence civilizačních chorob
- udělat něco pro sebe :-)

Kontraindikace

- akutní bakteriální a virové onemocnění
- nachlazení
- zvýšená teplota
- neurčité bolestivé stavy
- těhotenství
- plicní embolie
- hnisavé rány

S sebou …..

Tričko, dlouhé tepláky, ponožky.

Docházka na cvičení

 

Pro dosažení maximálních výsledků je potřeba docházet 2-3 týdně, nejméně po dobu 5ti týdnu. Pak je zaručen efekt od 2-5 cm úbytku na objemu.Pro regeneraci a protažení svalů naprosto vyhovuje 1x týdně.

 

 

SlimSTEP

Purkyňova 110, Ml.Boleslav, výměníková stanice pod DDM

VACUSTEP, VIBROGYM,SLENDER LIFE

Rezervace: 734 707 486

www.stepstudio.cz