Dnešní nabídka: PERMANENTNÍ NAROVNÁNÍ VLASŮ NA BÁZI LANOLINU. Služba až k Vám do domu! Už žádný drahý vymývací keratin, pouze nastálo rovné vlasy! Za neuvěřitelnou cenu! V Mladé Boleslavi u Vás doma NEBO v provozovně v Poděbradech /45 km od MB/. Za neuvěřitelných 1200,- Kč.

Vybrat jiné město
1 200 Vaše cena
50 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 2 400 Kč
Ušetříte: 1 200 Kč
Koupeno 21x
Nabídka ukončena

Dnešní nabídka: PERMANENTNÍ NAROVNÁNÍ VLASŮ NA BÁZI LANOLINU. Služba až k Vám do domu! Už žádný drahý vymývací keratin, pouze nastálo rovné vlasy! Za neuvěřitelnou cenu! V Mladé Boleslavi u Vás doma NEBO v provozovně v Poděbradech /45 km od MB/. Za neuvěřitelných 1200,- Kč.

Základní informace o slevě

Chcete mít rovné vlasy nastálo?

Zklamal Vás drahý brazilský keratin?

Vyzkoušejte permanentní narovnání na bázi lanolinu!!!

Narovnání vlasů přímo u Vás doma* nebo v provozovně v Poděbradech !

*pouze město Mladá Boleslav nebo do 5km

Doplňující informace o slevě

Milé dámy,

jste v situaci, kdy jste si na vlasy nechaly nanést trvalou ondulaci anebo Vás omrzely Vaše vlastní  přírodní vlny či kudrny? Klidně i Vaše nefalšované chundelaté afro vlasy? Vlní se Vám ofina a je Vám to nepříjemné? Láká Vás mít rovné vlasy a vyzkoušet tím pádem naprosto nové účesy?

Neničte si vlasy každodenním žehlením!!! I s kvalitními přípravky určenými speciálně na žehlení vlasů, se každodenním použitím žehličky nastavené na 100 - 200 stupňů, Vaše vlasy nanávratně ničí! Horký povrch sebekvalitnější  žehličky je stále J E N  horký povrch a Vaše vlasy jednoho dne znehodnotí nebo v horším případě  úplně spálí.

Nabízím Vám řešení v podobě permanentního narovnání Vašich vlasů za pomocí nejmodernější vyhlazovací technologie na bázi LANOLINU* /nikoliv keratinu, viz poznámka dole/ 

 

O CO JDE:

Proces permanentního narovnání vlasů je laicky řečeno vlastně taková "trvalá pozpátku" a spočívá v nanesení hutného LANOLINOVÉHO NIKOLIV KERATINOVÉHO*  narovnávacího krému na Vaše vlasy /můžou být lehce vlnité, ale i hustě kudrnaté afro/,dále následuje působení krému, opláchnutí a následné nanesení ustalovacího lotion.

Během tohoto procesu se ve Vašich vlasech vlivem působení chemie naruší tzv."vodíkové můstky", které definují stávající tvar vašich vlasů. Čili pokud máte vlasy rovné, působením trvalé ondulace se vlivem chemie vodíkové můstky "ohnou" dle tvaru natáčky a naopak při permanentním narovnání vlasů, se vodíkové můstky narovnají ve směru rozčesaného hutného krému.

 

KOLIK ČASU TO ZABERE:

Podle délky a hustoty vlasů. I se závěrečným střihem a foukáním cca 2-2,5 h.

 

KOLIK TO STOJÍ

Viz ceník, ale počítejte s relací od 950,- /krátké vlasy/ do 2400,-/ dlouhé vlasy.

Pokud je potřeba narovnat pouze určité partie vlasů /kroutící se ofina apod./, počítejte s cenou pouze kolem 300,- Kč.

V případě spotřeby více než 1 tuby narovnávacího krému, se cena násobí počtem spotřebovaných ml. Tato situace nastává při extrémně dlouhých, hustých nebo afro vlasech. V 99% případů se řiďte ceníkem.

Ceny v Praze anebo v jiných městech se pohybují řádově od 4 až do 9 tisíc korun, ale v mém vlastním zájmu dokázat Vám, že technologie trvalého narovnání vlasů funguje, mě motivuje k tomu dát vám k dispozici ceny nižší.

 

JAK DLOUHO TO VYDRŽÍ:

Jedná se o permanentní, čili trvalé narovnání vlasů. Vaše vlasy budou rovné nastálo, pokud o ně budete správně pečovat. Pokud jsou vaše přírodní vlasy kudrnaté, je vhodné dle potřeby doplňovat /vyrovnávat/ odrosty.

Doporučuji minimálně 2 dny po permanentním rovnání vlasy neumývat a používat kosmetiku speciálně určenou k péči o narušené vlasy a s uhlazujícím efektem.

Udělejte si radost novým lookem a přejděte z kudrn na rovné vlasy, které jsou právě IN !!! Skutečně to funguje.

 

PRO:

 - nový look

 - variabilita - možnost nových účesů, které s kudrnami nešly realizovat

 - změna po letech

 - změna po nepovedené trvalé

- šetrnější jedna jednorázová aplikace perm.narovnání oproti každodennímu žehlení

- aplikace prem.narovnání vlasy mírně vysuší, tudíž se méně mastí 

 

PROTI:

 - kamarádky vám budou závidět :-)

 

 

NA CO POZOR:

 - na hustě promelírované vlasy - tomuto typu vlasů se permanentní narovnání NEDOPORUČUJE a to z toho důvodu, že melírovaný vlas je sám o sobě narušený a jemný a chemie obsažená v narovnávacím krému by jej mohla velmi znehodnotit

 

*NEJEDNÁ SE O KERATIN

POZOR: nepleťte si toto permanentní narovnání s vymývacím brazilským keratinem,který se sice stal v posledních měsících hitem, ale který je velmi drahý a hlavně pouze semiperanentní, t.j.vymývá se po cca 2 měsících!

Do Vašich vlasů se nebude žádný přípravek zažehlovat a permanentní narovnání není jen dočasné jako u aplikace brazilského keratinu! Brazilský keratin Vaše vlasy sice udělá na pár týdnů lesklými, ale vymyje se, navíc cenově se pohybuje od 5000,- výše. Permanentní narovnání, které nabízíme my, z Vašich matných kudrnatých vlasů sice neudělá zářivě lesklé, ale  narovná je a to nastálo. Lesk jim ůžete dodat prostřednictvím speciální vlasové kosmetiky.

 

PŘED NAROVNÁNÍM VLASŮ:

Prosím všechny zákaznice, aby si před permanentním narovnáním vlasů vlasy nežehlily aninijak tvarově  neupravovaly. Je NUTNÉ nanášet narovnávací krém přímo na Vaše vlnité vlasy.

V případě, že by se krém aplikoval na vyžehlené vlasy, může dojít po prvním umytí k opětovnému zvlnění vlasů, t.j.nefunkčnosti permanentního narovnání, jelikož vodíkové můstky byly před aplikací krému v jiné než přirozené poloze.

 

 

 

KDE:

u Vás doma, t.j. v Mladé Boleslavi, max.5 km od Ml.Boleslavi nebo v provozovně v Poděbradech /5km od MB/

 

KDY:

Všední dny po 18.hodině nebo víkendy

 

VOUCHER:

Platí do 30.11.2011

 

OBJEDNÁVKY:

603 310 059

 

INFO i mailem na:

inpodebrady@email.cz

 

www.inpodebrady.estranky.cz