Dnešní sleva: Rozhýbejte lymfatický systém a skoncujte s celulitidou, únavou i otoky.PERMANENTNÍ KARTA NA 5 VSTUPŮ: Přístrojová LYMFATICKÁ masáž/detoxikační saunaoblek v kombinaci se zeštíhlujícím ZÁBALEM (45min.) Původní cena 875,- Vyzkoušejte skvělý účinek za neuvěřitelných 399,- Kč.

Vybrat jiné město
399 Vaše cena
54 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 875 Kč
Ušetříte: 476 Kč
Koupeno 0x
Nabídka ukončena

Dnešní sleva: Rozhýbejte lymfatický systém a skoncujte s celulitidou, únavou i otoky.PERMANENTNÍ KARTA NA 5 VSTUPŮ: Přístrojová LYMFATICKÁ masáž/detoxikační saunaoblek v kombinaci se zeštíhlujícím ZÁBALEM (45min.) Původní cena 875,- Vyzkoušejte skvělý účinek za neuvěřitelných 399,- Kč.

Základní informace o slevě

 

Rozhýbejte lymfatický systém a skoncujte s celulitidou, únavou a otoky. Přístrojová LYMFATICKÁ masáž/detoxikační saunaoblek v kombinaci se zeštíhlujícím ZÁBALEM (45min.)

Permanentka na 5vstupů!!!

Původní cena 875,-

Nyní 399,-!!!

 

Doplňující informace o slevě

CO:

Permanentka na 5 návštěv: 45 minut přístrojové lymfatické masáže,detoxikační saunaoblek a zeštíhlující zábal!

 

KDE:
Studio STEP Mladá Boleslav
Tř.V.Klementa 1223, ml.Boleslav, 29301

 

 

KONTAKT /objednávky, dotazy/:

tel.č.  739420028

 

VOUCHER:

Platí do 30.9.2011

Objednávat se nejpozději do 15.9.2011

Sleva bude aktivována po 3 nezávislých nákupech. Počet voucherů na osobu není omezen.

 

BLIŽŠÍ INFO:

 

INFRAČERVENÝ SAUNA OBLEK

Infračervený sauna oblek znamená skutečně revoluci v oblasti saunování a možnosti regenerace organismu za využití terapeutického efektu infračerveného záření.
Infračervené záření tohoto sauna obleku je skutečně bezpečné.

SPECIFIKACE VÝROBKU:

- utišuje bolest
- napomáhá při problémech při ztuhlých svalech
- uvoňuje šlachy a vazivovou tkáň
- navozuje svalovou relaxaci, snižuje svalový spazmus
- ideální domácí saunování a prohřívání
- generuje příjemné sálavé teplo
- sauna oblek by se měl stát součástí fitness rutiny
- má prokazatelné příznivý vliv na stav pleti
- výrazný aktivní vliv na redukci váhy
- příjemný relax a osvěžení pro celé tělo
- při pronikání IR záření dochází k lepšímu prokrvení tkání
- IR zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů z těla
- účinný jak pro muže tak i pro ženy
- doporučeno lékaři při svalových potížích a při bolestech

 

Efektivní spalování tukových zásob, zeštíhlení partií těla, působí proti celulitidě.

 

 

PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Přístroj pečuje o dolní polovinu těla !!!

Stálé stresy,více sezení a málo pohybu, nadměrná váha, nepravidelná strava, to vše představuje velkou zátěž organismu. Následkem je malé prokrvení nohou, hýždí, břicha a paží. Nahromadění odpadních látek v tkáních, které způsobí změnu tkáně, kůže a podkoží. Zvyšuje se pak počet tukových buněk, vnikají otoky nohou, paží, také křečové žíly, dochází i k oslabení vlásečnic. Přístroj pracuje podle zásad ruční lymfodrenáže. Výsledkem je odvod zplodin metabolismu, které přestanou dráždit tkáně .Tak se zabrání vzniku další celulitidy a vzniku křečových žil.Dále prokrvení celé dolní části trupu, redukce tělesného objemu na lýtkách, stehnech, bocích, břiše a pažích. Počištění kůže zevnitř, redukce stresu, uvolnění svalových křečí, celková relaxace při únavě. Detoxikace těla.

Masáž je velmi příjemná. Postupující tlaková vlna uvolní městnání v krevních i lymfatických cévách .Aktivuje tak cévní a lymfatický systém. Po masáži jsou nohy lehoučké a dobře prokrvené bez otoků. Při ošetření celulitidy provádíme masáž v kombinaci se zábalem. Účinné látky se lépe vstřebávají do pokožky a kůže je pak jemná a vypnutá .

Při masáži se střídá normální tlak a podtlak. Individuelně se nastaví vhodný tlak, podtlak a časový interval. Při podtlaku nastává příliv okysličené krve, při tlakové vlně se žíly stáhnou a odkysličená krev se odvádí do trupu. Dolní končetiny se zbavují nadbytečné tekutiny, která s sebou odvede i další zplodiny metabolismu. To vše probíhá velmi šetrně , ale přitom intenzivně.

Účinky

Lymfatická drenáž, odvod zplodin metabolismu, zmírnění celulitidy, prevence křečových žil, prevence proti trombóze, prokrvení dolních, a horních končetin, terapie bércových vředů, odstranění únavy, otoků končetin, při regeneraci a rehabilitaci sportovců, osob pofyzické i duševní námaze, k relaxaci a regeneraci, snížení tělesné váhy.

Podporuje lymfatický a žilní systém. Prevence křečových žil a otoků. Odstraňuje pocit tzv. těžkých nohou. Vhodný při rehabilitaci sportovců a pracovníků s vysokým zatížením dolních končetin. Skvělý jako pomocník po porodu na zpevnění břišní stěny.

Přístroj je možné doplnit zábaly na podporu formování postavy.

Jak se budete při aplikaci cítit?

Ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete a po masáži se budete cítit odpočatí s novým přílivem energie. Jak dlouho masáž trvá? 30 – 55 minut.

Je třeba mít s sebou oblečení, ve kterém budete do přístroje zabaleni (např. elastické kalhoty a čisté bavlněné ponožky, nebo bavlněné punčochové kalhoty, triko s dlouhým rukávem – BAVLNĚNÉ PYŽÁMKO).

Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.