CENOVÁ BOMBA 2x VSTUP na SLENDER LIFE /rekondiční stoly/ !!!

Vybrat jiné město
95 Vaše cena
68 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 300 Kč
Ušetříte: 205 Kč
Koupeno 20x
Nabídka ukončena

CENOVÁ BOMBA 2x VSTUP na SLENDER LIFE /rekondiční stoly/ !!!

Základní informace o slevě

Dnešní sleva

SLENDER LIFE Vám nabízí 2x 60 minutovou návštěvu salonu, ve kterém cvičíte na speciálních strojích SLENDER za skvělou cenu 95 Kč (hodnota 300 Kč)! Zacvičte si na speciálních strojích, které Vám za 60 minut zpevní postavu, procvičí celé tělo a vynahradí až 7 hodin klasického "mučení těla" s jedinečnou slevou !

Nebaví Vás cvičení typu pilates či jóga, zumba a bosu jsou na vás moc živelné a po poslední návštěvě fitness Vás bolelo tělo ještě týden? Zkuste spojit cvičení a rehabilitaci a zapojit se do cvičebního programu známého jako Slender life.

KDE:

STUDIO STEP

Purkyňova 110, Ml.Bolelsav, výměníková stanice pod DDM

Rezervace a Info 734 707 486

Doplňující informace o slevě

 

Vstup do skvělého Slender Life centra /rekondiční stoly

 

 

 

Prevence nadváhy a odstraňování celulitidy

Neomezený počet voucherů na osobu

 

Podmínky:

Platnost poukázky je do 30.42012

Nutná rezervace na tel.čísle 734 707 486

Nutno rezervovat nejpozději TÝDEN před ukončením platnosti voucheru

Z hodnoty poukazu ani za nevyužití poukazu se peníze nevrací

 

 Informace o slevě:

 

Voucher obsahuje:

  • 2x Vstup do Slender Life centra /rekondiční stoly/

STOLY SLENDER LIFE CENTRA

 

 

Není potřeba, abyste v posilovnách trávili celé večery. Základem úspěchu je pravidelnost. Vyhraďte si na cvičení čas alespoň dvakrát týdně.

 

Stačí 60 minut.

 

Rekondiční stoly SLENDER YOU

 

Pro koho je cvičení vhodné?

 

Sestava 6 rekondičních stolů nabízí cvičení atraktivní pro všechny věkové skupiny. Cvičení je též vhodné pro zlepšení pohyblivosti kloubů, pro ženy po porodu, astmatiky, diabetiky, nemocné s poruchami krevního oběhu, křečovými žílami a v neposlední řadě pro ženy mající potíže s nadváhou.

 

Jak cvičení probíhá?

 

Postupně přecházíte z jednoho stolu na druhý. Na každém stole cvičíte 10 minut a stoly Vám pomáháji. Postupně procvičíte svaly celého těla a klouby, přitom se neunavíte ani nespotíte.

 

Jaké budete mít výsledky?

 

Pomocí těchto stolů výrazně zpevníte a zeštíhlíte celou postavu. Po každém ošetření budete pociťovat nárůst své energie a zároveň si současně odpočinete a uvolníte. V neposlední řadě zlepšíte svůj celkový zdravotní stav.

 

Co ještě poskytujeme?

 

Při příchodu do našeho studia, zpracujeme Vaší zdravotní kartu, provedeme měření celé postavy( změření na 10 místech a zvážení). Z těchto údajů zpracujeme počítačovou analýzu Vaší postavy. Po 10 cvičebních hodinách provedeme nové měření a počítačovou analýzu postavy - obdržíte tedy doklad o dosažených výsledcích. Vše v příjemném a klidném přostředí a pod dozorem odborně vyškoleného personálu.

 

Co potřebujete?

Potřebujete dlouhé tepláky, tričko, ponožky a ručník pod hlavu. Na hodiny se objednáváte a můžete si vybrat takový čas během dne, který zrovna Vám vyhovuje. Nemusíte se obávat selhání, na první hodině je třeba používat zařízení pasivním způsobem a uvidíte sama, jak rychle si cvičení osvojíte.

 

 

KDE SLEVU UPLATNIT:

STUDIO STEP

Purkyňova 110, Ml.Boleslav, výměníková stanice pod DDM

Rezervace a Info 734 707 486