Boj proti celulitidě a přebytečným tukům zahájen! Zakupte poukaz v hodnotě 200,- za pouhých 99,- Kč !! Nejlepší nabídka tohoto roku!!!

Vybrat jiné město
99 Vaše cena
51 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 200 Kč
Ušetříte: 101 Kč
Koupeno 0x
Nabídka ukončena

Boj proti celulitidě a přebytečným tukům zahájen! Zakupte poukaz v hodnotě 200,- za pouhých 99,- Kč !! Nejlepší nabídka tohoto roku!!!

Základní informace o slevě

Zbatve se celulitidy a přebytečných tuků!

Ve studiu STEP v Kopidlně!!!

Za 99,- zakupte voucher v hodnotě 200,-

Za 99,- můžete mít:

 - lymfodrenáž + zábal skořicový 50min

   nebo

 - 30min myostimulátor

   nebo

- 40min na vibrační plošině (2x 20min/4x10min)

 

Doplňující informace o slevě

Naše nabídka:

Za 99,- poukaz na 200,- ve studiu STEP v Kopidlně

 

CO můžete za 99,- mít:

 - lymfodrenáž + zábal skořicový 50min

   nebo

 - 30min myostimuláto

   nebo

- 40min na vibrační plošině (2x 20min/4x10min)


Za 6 voucherů můžete mít už:

1x neinvazivní liposukce s lymfodrenáží a zábalem !!!!!!!!!!!!

A TO SE VYPLATÍ !!


KDE VYUŽÍT NABÍDKU:

 

KONTAKT/ INFO  /OBJEDNÁVKY:

rezervace  - Lucie 725 580 946


VOUCHER:

Platí do 30.11.2011

Počet voucherů na osobu není omezen.

 

 

INFO O SLUŽBÁCH:

Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem formuje postavu a zmírňuje projevy celulitidy.

 

 

 

Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření!


Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.

 

 

 

 

PŘED OŠETŘENÍM

 • doporučuje se nízkokalorická dieta a vyvážená strava
 • dodržovat pravidelný pitný režim
 • v den šetření a několik dní ošetření je nutné vypít min.2litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí.
 • po ošetření doporučujeme zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.
 • pro udržení výsledků  ošetření je nutné dodržovat vyváženou stravu bez přemíry tuků

 

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

 • označení a přeměření ošetřované partie
 • ošetření ultrazvukovou hlavicí (20-45min - dle ošetřované partie )
 • lymfodrenáž (presoterapie)napomáhá odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky (30min)
 • přeměření ošetřované partie


KONTRAINDIKACE:

Osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem, záněty či infekční onemocnění v místě aplikace, cévní poruchy a arteroskleróza, vysoký cholesterol, trombóza a/nebo tromboflebitida, osoby užívající léky proti srážlivosti krve, těhotenství, osoby s kovovými implantáty v těle, velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění.

 

K ultrazvukové liposukci doporučujeme lymfodrenáž se skořicovým zábalem, která aktivuje lymfatický systém.

Díky němu pak tělo snadněji vyloučí odbouraný tuk.

Podle odborníků na snižování váhy by se měla procedura absolvovat minimálně 6x.

 

PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ

 

Stálé stresy,více sezení a málo pohybu, nadměrná váha, nepravidelná strava, to vše představuje velkou zátěž organismu. Následkem je malé prokrvení nohou, hýždí, břicha a paží. Nahromadění odpadních látek v tkáních, které způsobí změnu tkáně, kůže a podkoží. Zvyšuje se pak počet tukových buněk, vnikají otoky nohou, paží, také křečové žíly, dochází i k oslabení vlásečnic.

 

 

Přístroj pracuje podle zásad ruční lymfodrenáže. Výsledkem je odvod zplodin metabolismu, které přestanou dráždit tkáně .Tak se zabrání vzniku další celulitidy a vzniku křečových žil.Dále prokrvení celé dolní části trupu, redukce tělesného objemu na lýtkách, stehnech, bocích, břiše a pažích. Počištění kůže zevnitř, redukce stresu, uvolnění svalových křečí, celková relaxace při únavě. Detoxikace těla.

 

 

Masáž je velmi příjemná. Postupující tlaková vlna uvolní městnání v krevních i lymfatických cévách. Aktivuje tak cévní a lymfatický systém. Po masáži jsou nohy lehoučké a dobře prokrvené bez otoků. Při ošetření celulitidy provádíme masáž v kombinaci se zábalem. Účinné látky se lépe vstřebávají do pokožky a kůže je pak jemná a vypnutá .

 

Při masáži se střídá normální tlak a podtlak. Individuelně se nastaví vhodný tlak, podtlak a časový interval. Při podtlaku nastává příliv okysličené krve, při tlakové vlně se žíly stáhnou a odkysličená krev se odvádí do trupu. Dolní končetiny se zbavují nadbytečné tekutiny, která s sebou odvede i další zplodiny metabolismu. To vše probíhá velmi šetrně, ale přitom intenzivně.

 

Účinky

Lymfatická drenáž - odvod zplodin metabolismu, zmírnění celulitidy, prevence křečových žil, prevence proti trombóze, prokrvení dolních, a horních končetin, terapie bércových vředů, odstranění únavy, otoků končetin, při regeneraci a rehabilitaci sportovců, osob po fyzické i duševní námaze, k relaxaci a regeneraci, snížení tělesné váhy.

 

 

Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků.

 

 

Nevěříte?

....Uvěříte, až to vyzkoušíte!

 

Myostimulátor

Cvičení bez námahy a potu – vyzkoušejte novinku myostimulátor!
Myostimulátor je moderní elektronický přístroj určený ke zpevnění a zesílení stimulovaných svalů a úbytku podkožního tuku. Nejčastěji jsou stimulovány svalové skupiny břicha, hýžďové a stehenní svaly, ale je možné stimulovat i svaly na pažích, zádech apod. Po deseti procedurách se dosahuje úbytku 2–10 cm v pase, 3–5 cm v bocích a na stehnech.

Ošetření myostimulátorem zároveň redukuje celulitidu.
Výsledky se násobí, pokud se spojí léčba myostimulátorem s pohybovou aktivitou a správnou životosprávou.

Přijďte si nezávazně vyzkoušet první myostimulaci zdarma!

Jaké jsou účinky myostimulátoru?

 • posílení svalů
 • nárůst svalové hmoty
 • tvarování a zpevnění postavy
 • redukce celulitidy
 • zeštíhlení
 • poúrazové stavy (opětovné zpevnění svalů např. po zlomenině nohy)
 • zpevnění zádových svalů při bolestech zad
 • odstranění zácpy a bolestivé menstruace

Na jakém principu funguje?

Myostimulátor pracuje na principu elektrické stimulace svalů a tím  simuluje zatínání svalů při cvičení. Výsledkem je postupné  posílení stimulovaného svalstva.

Četnost návštěv:
Doba aplikace je 30 minut 2–3× týdně. Počet stimulací není omezen. Dosažený efekt stimulace přetrvává a to v závislosti na životosprávě a tělesném pohybu. Pokud získaný stav chceme udržet je nutné opakovat proceduru 1× za tři týdny.

Myostimulace je bezpečná léčebná, kosmetická a masážní metoda, při které budete příjemně relaxovat.
Myostimulátor se aplikuje v stejné frekvenci jako cvičení, tzn. optimálních výsledků dosáhnete podobně jako u cvičení min. 2x týdně. Výhodou je, že myostimulátor cvičí za vás!!!!!!!!!!!!