Balíček 3 masáží (3x 50min) - kouzelný dárek!

Vybrat jiné město
699 Vaše cena
52 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 1 470 Kč
Ušetříte: 771 Kč
Koupeno 4x
Nabídka ukončena

Balíček 3 masáží (3x 50min) - kouzelný dárek!

Základní informace o slevě

Nechte své tělo hýčkat dokonalým  balíčkem masáží ve Studiu Step! 

Blíží se VÁNOCE - zakupte ideální dárek pro své blízké!

voucher obsahuje:

- 50min masáž horkými lávovými kameny

- 50min čokoládová masáž

- 50min masáž bylinnými pečetěmi

 

Podmínky slevy:

  • počet voucherů na 1 osobu není omezen
  • platnost voucherů do 31.3.2013
  • při rezervaci uvádějte prosím číslo voucheru
  • rezervace 2týdny  před koncem platnosti voucheru 

Kde slevu uplatnit? 

STEP STUDIO

tř.V.Klementa 1223, Mladá Boleslav

rezervace 
- 739 42 00 28

Doplňující informace o slevě

Masáž

je způsob aplikace uspořádaných tlaků, tahů a pohybů na měkké tkáni lidského těla zahrnující svaly, pojivovou tkáň, šlachy, vazivo, klouby a lymfatické cévy za účelem vyvolat ozdravný proces, ovládnout bolest, zlepšit tělesnou cirkulaci, ulehčit psychickému stresu, a tak dosáhnout blahodárných a prospěšných účinků.

Relaxační masáže jsou zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.

Atmosféra přítmí a svíček doprovází každou proceduru. Oblíbená procedura jako dárek!


ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ 
Exkluzivní čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvonujících a určitě nejsmyslnějších masáží. Je perlou mezi masážemi a zkrášlujícimi procedurami.
Je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Déle obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (edorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi.
Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.


BYLINNÉ PEČETĚ
Masáž bylinnými pečetěmi je detoxikační bylinná tepelná masáž s 12 druhy bylin.
Vzhledem k tomu, že 80% škodlivin se z těla vylučuje prostřednicvím kůže, aktivuje zásaditá péče vylučování kyselin, škodlivin, usazenin, pomáhá při detoxikaci, půstu, je podpůrnou terapií při dietách, má svou nezaměnitelnou funkci v oblasti detoxikace a regenerace. 

Masáže se provádí speciálními tahy s teplými vlhkými pečetěmi, kde vyvážená směs bylin slouží jako rozpouštěč toxinů a proplachovač buněk. 

Kyseliny a jedy z kůže se také vylučují díky zásadité tepelné rostlinné šťávě a tím dochází k detoxikaci a uvolnění zbytků látkové výměny.
 
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
Příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně a do hloubky. Vaše tělo okamžitě oprostí od bolavých, zatuhlých svalů a navodí pocit harmonie.