30min VIBROSAUNA

Vybrat jiné město
95 Vaše cena
56 % Sleva
Do konce nabídky zbývá:
Původní cena: 215 Kč
Ušetříte: 120 Kč
Koupeno 22x
Nabídka ukončena

30min VIBROSAUNA

Základní informace o slevě

Během procedury jste v příjemné relaxaci, uvolnění, bez starostí.

Prostě paráda, dokonalá odměna po náročném dni..

Vibrosauna je úžasný multifunkční vynález s výhodami několika léčebných procedur najednou. Patří k pasivním metodám udržování kondice, snižování nadváhy, zlepšování zdravého sebevědomí a relaxace.
Je terapeutická suchá sauna se suchým horkým vzduchem a záporně nabitým vzduchem, ionizací zbavených škodlivin pro oblast šije a hlavy.

 

KDE VOUCHER UPLATNIT?

STEP STUDIO

tř.V.Klementa 1223

Mladá Boleslav

 rezervace  - 739 42 00 28

 

PODMÍNKY AKCE

  • počet poukazů na osobu není omezen
  • platnost voucheru do 31.5.2013!!!
  • nutnost rezervace termínu 14dní před koncem platnosti voucheru
  • Není-li objednávka zrušena ve 24 hodinovém předstihu, poukaz propadá.
  • při rezervaci uvádějte prosím č.voucheru

http://www.liposukcepraha.eu/data/image/novinky/vibrosauna/vibrosauna.png

Doplňující informace o slevě

Pro ty, kterým klasická sauna není příjemná, je tu novinka zvaná vibrosauna. Vibrosauna je úžasný multifunkční australský vynález s výhodami několika léčebných procedur najednou, patří k pasivním metodám udržování se v kondici, snižováním nadváhy, zlepšování zdravého sebevědomí.
Pasivní proto, že spousta lidí kvůli tělesnému handicapu, nadváze, špatnému zdravotnímu stavu nebo jen leností, se do aktivního cvičení zapojit nemůže nebo nechce. Sauna v názvu je zavádějící, protože se nejedná o klasický saunovací proces (pocení a následné prudké ochlazení), ale pouze o zahřátí na příjemnou teplotu, kterou si sami určíme (max. 80°C) a regulujeme.

JAK TO PROBÍHÁ?

Vibrosauna funguje tak, že si lehnete, uzavřete do skořepiny (hlava zůstává venku !) a měkké polstrované lůžko pod vámi vibruje, teplota i vibrace se dají nastavit, intenzitu vibrací můžete mít pod zády i u nohou jinou. Vibrující povrch lůžka, příjemná hudba jsou nastaveny na takovou frekvenci pohybů, o kterých je známo, že jsou příjemné pro podvědomí. Mozek přijímá velmi pozitivně tuto léčebnou proceduru. Na hlavu vám fouká čistý ionizovaný vzduch, zbavený všech nečistot.

HLAVNÍ ÚČINKY VIBROSAUNY:

- působí jako zázračný prostředek na hubnutí
- vibracemi kombinovanými s teplem se zvyšuje činnost ledvin, které odbourávají kyselinu mléčnou a toxiny z těla mnohem rychleji a efektivněji - dochází k uvolňování svalového napětí, delším působením vibrací se následně zlepšuje svalový tonus a zpevňuje svalstvo
- zrychluje se krevní oběh, čistí lymfatické uzliny, což v konečném efektu má silný a velmi rychlý detoxikační účinek
- průkazně funguje při poruchách spánku
- poskytuje uklidňující prostředí a napomáhá tak ke snížení napětí a stresu
- je terapeutickou pomůckou pro lidi trpícími artritickými a revmatickými bolestmi
- pomáhá snižovat vysoký krevní tlak

DOPORUČENÍ:

- je výborné kombinovat dva námi nabízené stroje v jeden den
- vacuový stroj VacuStep odstraňuje podkožní tuk, pomáhá zmenšovat tělesné proporce a požadované centimetry - Vibrosauna startuje metabolismus (rychlejší spalování) a odplavuje metabolity z látkové přeměny (předchozího cvičení) z těla ven,napomáhá hubnout a ubývat kilogramy

Doporučená celková doba wellness procedury je
30 minut mírné procházky na vacuovém stroji VacuStep a dalších 30 minut ve Vibrosauně, čímž tělu dáme celkem hodinu intenzivního tréninku, detoxikaci, uvolnění, nastartování metabolismu a rozbíjení podkožního tuku .

 

- doporučjeme i kombinaci s vibrační plošinou či lymforenážním přístrojem pneuven